Moje usługi

Marketing dla specjalistów zdrowia psychicznego

Konsultacje 230 zł/h

1h spotkanie, podczas którego omawiamy wszystkie twoje trudności – tyle, ile zdążymy tym czasie, a może być naprawdę intensywnie!

Tworzenie strategii marketingowej od 2300 zł

Całościowy plan działania dla gabinetu czy sklepu z pomocami – z analizą twojej sytuacji i audytem twoich dotychczasowych sposobów promowania się, analizą konkurencji na rynku (online i w Twojej okolicy), z opisaniem grupy odbiorców i grupy docelowej, buyer person, określeniem celów, planem działań i budżetem.

Zarządzanie mediami społecznościowymi od 250 zł/msc

Obsługa mediów. W przypadku fan page’a na Facebooku i Instagrama – mogę tworzyć same teksty, a mogę też, we współpracy z moją cudowną graficzką, stworzyć. Co do TikToka – raczej uczę, jak nim zarządzać, bo jego powinno się budować w oparciu o markę osobistą.

Optymalizacja profilu na portalach typu Znany Lekarz 300 zł (tyle, co 2 pacjentów)

Poprawa profilu (zaznaczonych usług id.) oraz opisu na budzący zaufanie i angażujący.

Tworzenie tekstów – copywriting na www od 450 zł, na blog 45 zł/1k zzs

Pisanie tekstów zoptymalizowanych pod kątem SEO (tzn. takich, które sprawią, że Twoja strona będzie wyświetlała się wysoko w Google). Tworzenie spójnego wizerunku i autorytetu eksperta oraz „wspieracza”.

Doradztwo zawodowe dla psychologów i studentów psychologii 230 zł/h

Dla tych, którzy chcą kształtować swoją ścieżkę zawodową – studentów psychologii, wracających po latach do zawodu czy tych, którzy utknęli w miejscu i chcą z niego ruszyć.

Korepetycje z psychologii 150 zł/h

Wiem, że materiał potrafi być wymagający, a wykładowcy mniej i bardziej pomocni. Jako korepetytor z ponad 10-cio letnim doświadczeniem chętnie Ci pomogę! Możemy przegadać razem teorie, zrozumieć działanie testów psychologicznych czy pisanie diagnoz i opracowywanie case studies.

Produkty

Jeśli nie chcesz póki co korzystać z moich usług czy delegować mi marketingu, a zajmować się nim samodzielnie, pewnie zainteresują Cię materiału edukacyjne, które przygotowuję. Webinary i ebooki o marketingu to źródło wiedzy, dzięki której samodzielnie będziesz w stanie rozwinąć swój gabinet.

Inne usługi

Grafika

Mam na imię Martyna i od dwóch lat zajmuje się tworzeniem grafik. Projektuję grafiki na potrzeby głównie social mediów, ale często wykonuję też takie prace jak: plakaty, logo, wizytówki, prezentacje czy nawet ebooki. Potrafię też pomóc stworzyć markę od podstaw ze strony wizualnej. Zależy mi bardzo na dobrym kontakcie z osobą, z którą współpracuję. Jestem otwarta na wszelakie poprawki w projekcie i ciekawe propozycje. 

Jestem oddana powierzonemu mi zdaniu i realizuję je w szybkim czasie. Potrzebujesz grafiki? 

Napisz do mnie, to coś wymyślimy!

Martyna